Néhány szöveg automatikusan lett lefordítva!
A terméket kibontottuk fotózásra.
- 3 üzemmód és 10 szint & Biztonságos: A PiAEK automata mellszívók 3 üzemmóddal (masszázs, szívó, bionikus) rendelkeznek, és két tömlővel is rendelkeznek - dupla és szimpla csővel -, így több választási lehetőséget kínálnak az újdonsült anyukáknak. Kielégítik minden igényedet.
- Nagy hatékonyság és egyszerű használat: kapcsolja be az elektromos mellszívót, és automatikusan elindul egy gyengéd stimulációs mód a tejáramlás serkentésére. A 3 fázisú pumpálási technológiának köszönhetően kevesebb idő alatt több tejet pumpál. A levehető alkatrészek mosogatógépben moshatók.
- Könnyen tisztítható és összeszerelhető dupla mellszívók: minden alkatrész rugalmasan összeszerelhető és szétszerelhető. Az elektromos alkatrészek kivételével az összes többi levehető alkatrész mosogatógépben mosható a 3 fázisú fejési technológiának köszönhetően.
- 3D masszázspárna puha szilikonból: a puha melltartópárna masszírozza a bimbóudvart, és biztonságos tömítést, valamint kényelmes illeszkedést biztosít a szivárgó tej kieresztéséhez.
- Hordozható mellszívó USB újratölthető akkumulátorral: Rövid időn belül utazásra kész, USB töltővel és beépített nagy kapacitású lítium akkumulátorral (Bemenet: 5V/1A, nem tartozék). A teljes töltés körülbelül 1,5 órát vesz igénybe, és 3-4 alkalommal használható.